Renee-Zellweger-Main

“Kendini Bu Derece Değiştirmek İstemesi..”

Bridget Jones’un Günlüğü ile dünya çapında üne kavuşan Renee Zellweger yabancı basının dilinden düşmüyor. Oyuncu geçen Pazartesi katıldığı bir ödül töreninde herkesi şaşkına çevirmiş. Zira önce kimse onu tanıyamamış. Fotoğrafa bakınca ben de şaşırdım. Gerçi yüzü en önemli enstrümanı olan kişilerin estetik operasyon geçirmelerine aşinayız.. Ama Zellweger resmen bir başkası olmuş. Uzman değilim, ama sanırım son yıllarda çok moda olan üst göz kapak ameliyatı onu bu kadar değiştirmiş. Moda, çünkü bir haftadan az zamanda iyileşiyor. Göz kapaklarında yaşla birlikte oluşan kat gidince, bir anda on yaş gençleşiliyor. O nedenle çok yaygın.

Ama her gözün bir karakteristik yapısı var. Zellweger’in de ‘kapaklı’ diye tabir edilen hafif yumuk gözkapakları onu çok tatlı kılmıyor muydu? O hali korunarak belki yine estetik müdahale yapılamaz mıydı? Plastik cerrahlar yüzünün de face-lift esansında inceltildiğini iddia ediyor.

Kendisi mutluysa ne güzel, en önemlisi bu çünkü. Ama ben bir seyircisi olarak eski halini özleyeceğim.

Son söz, twitter’da bir yorumcunun olsun: “Rene Zellweger kadar yetenekli birinin bu derece yüzünü değiştirmek istemesi ne üzücü..

Benzer Yazılar

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir