Virüsler İlaç Şirketlerine ‘Malum Oluyor’

Doktoru sonunda açıklama yaptı ve Nejat İşler’in yoğun bakımda olmasının nedeninin sadece grip olduğunu söyledi.

Etrafınıza bir bakın. Gripten hastanelik olmayan kaldı mı? Ben dahil, tanıdığım herkes mutlaka en az ‘serumluk’ oldu. Biraz yaşlıysanız, başka sağlık sorununuz da varsa, Allah sizi gripten korusun.

Gözümüzü açalım. Her yerde Sağlık Bakanlığını yerden yere vuran yazılar. Efendim, gribi iyi eden ilaçlar ülkede bulunmuyormuş. Hani, ihaleler vardır… Şartnamesinde öyle bir tarif yazar ki, koca piyasada o tarife bir tek şirket uyar.

Adı kuş, domuz, orangutan olsun, bu gripler önce ortaya çıkıyor…  Aa ne tesadüf ki, hiç ama hiiiç bir ilaç işe yaramıyor da, aslında bilmemne hastalığı için üretilmiş olan ‘Bıdıbıdı’ ilacının mucizevi şekilde hastalığa iyi geldiği anlaşılıyor.

Sonra, diyelim domuz gribi dünyada çok ciddi tehdit oluyor.. Yine ne ilginç ki, o gribin aşısı çıkıyor!

Peki yeni mi üretilmiş? Olur mu… Yıllarca çalışılmış.

Patent başvurusu ne zaman yapılmış? Salgın çıkmadan tam beş yıl önce. Şirkete ‘malum olmuş’, ilerde çıkacak salgın için önceden hazırlanmışlar!

İlaç şirketleri, yılda milyarlarca dolar cirosu olan devler. Silah satanların nasıl ‘savaş’a ihtiyaçları varsa, bu şirketler de salgınlar sayesinde güçlerine güç katıyorlar. 

İstihbarat ajansları ve hükumetler gözetiminde bir çok nükleer, biyolojik ve kimyasal çalışma (NBC) yürüten grup var.

Uzun lafın kısası…

Bu virüs dediğimiz meretin laboratuvar ortamında üretilmiş olma ihtimali çok fazla. Üretildiği gibi de kalmadığı için çok tehlikeli zaten. Mutasyona uğruyor, her sene değişiyor. O nedenle aşıların bir faydası da yok.

Dr. Erol Ergüler, yurtdışında uluslararası gruplarla Nükleer Tıpçı olarak NBC çalışmaları yapmış bir isim; ona danıştım. Elde kanıt olmadan bunların sadece ‘iddia’ olabileceği uyarısını yapmakla birlikte, istihbaratçı, bilimadamı, ilaç şirketi ve hükumetlerin böyle çalışmalar yaptığını söyledi. Neticede biyolojik silah dediğimiz ajanlarla bu tip virüslerin içinde bulunanlar çok farklı değil. Doktor Ergüler bana ayrıca, ‘Sence bu çalışmalar nasıl test edilir?’ deyince başka soruya gerek kalmadı. Dünya hastalık kaynıyor zira.

O zaman ne yapalım diye sordum. Mümkün olduğunca ‘doğal’ besleneceğiz. Hele hastaysak. Bol bol C vitamini ve su. Bir de yatak. Aslında bize saldıran virus, karşısında vücudumuzun direnciyle karşılaşıyor. Demek ki hasta olmayı beklemeden vücut direncimizi artıran olumlu şeyleri yapmalı, sağlığın beden, zihin ve ruh sağlığı bütünü olduğunu bilerek davranmalıyız. Böylece  holistic-bütüncül anlamda korunan bir birey olarak virüsleri altedebiliriz.

Uzmanı tarafından verilmeyen hiç bir ilacı da almayalım.

Benzer Yazılar

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir