Clooney Bahsi Kaybetti…

Ama aşkı kazandı.

Dünyanın en cazip ve yakışıklı bekarlarından George Clooney’nin Venedik’teki düğünü dünyada magazin haberlerinin baş konusu. Ne giymişler, kimler gelmiş, törenler ve kutlamalar..

Herkes bunu konuşuyor.

Bir de tabii. ‘Nereden nereye…’ deniyor.. Evlilikten ağzı yanan yakışıklı aktör o kadar inatla bir daha evlenmeyeceğini söylüyordu ki yıllardır.. Hatta Michelle Pfeiffer’la iddiaya girmiş, 100 dolarla başlayan bu iddia, seneler içinde 100 bin dolara ulaşmıştı. Şimdi Pfeiffer’a bu parayı öder mi bilmem.

Bildiğim, kadın cinsinin bir çoğunun gelin Amal Alamuddin’e diş bilediği.. Lübnan asıllı İngiliz avukatla evlenmese, sanki Clooney kendilerine kalacakmış gibi gelini söven bir dolu yorum! Alamuddin’e karşı hisler aşk ve nefret şeklinde özetlense yeridir. Çünkü yeni gelini öve öve göklere çıkaranlar da var.

Kadınlara “Bak bak da örnek al…” tavsiyeleri…

Eğitimli, başarılı bir insan hakları avukatı. Güzel bir kadın. Clooney taktığı yüzükle onu ‘bunca yeminden ve seneden sonra evlenmeye layık tek kadın’ ilan etmiş oldu ya, Alamuddin istemeden başarılı ve yakışıklı erkekleri kendine bağlamak isteyen kadınların rehberi pozisyonunda artık. Her kadın programında ‘örnek alınması gerektiği’ tavsiye ediliyor!

Rivayete göre bir yardım gecesinde tanıştıklarında, Alamuddin, Clooney’nin içinde bulunduğu grupla konuştuktan sonra oradan ayrılmış. Clooney inanamamış. Aktör, Alamuddin’in tekrar yanına gimiş. Gecenin sonunda telefonunu istemiş. Alamuddin vermemiş. Ertesi gün Clooney yine de onu bulmuş, yemeğe davet etmiş. Güzel avukat reddetmiş. Ne zaman ki anlamış Clooney, Darfur konusunda gerçekten çok etkili ve samimi, o zaman Alamuddin ‘Görüşebilirim sanki’ demiş. Miş…

Bulunmaz nimet gibi davranmayınca..

Bu rivayetin doğruluğu önemli değil.

Aklımıza yatıyor ama, değil mi? Bütün dağları yaratmış da olsalar erkeklere bulunmaz nimetmiş gibi davranmayan, kendi hayatı, kariyeri, arkadaşları, yapacak işi olan herkese –kadın, erkek farketmez- saygı duyuluyor. Bu kadınlar merak uyandırıyor. Peşine düşmeye değer bulunuyor.

Bu kadar basit.

Haa, bunu taktik olarak yapmak işe yaramıyor. Çünkü erkekler aptal değil. Öyle bir kadını oynamak değil, olmak lazım. O  zaman bakın ne George Clooney’ler değerinizi bilip, sizi el üstünde tutacak..

Benzer Yazılar

Böyle Detoksa Can Kurban

/
Kate Moss ve Naomi Campbell’ın Bodrum sevdasını anladım…

Komedyenler… Ve Manik Depresif Bozukluk..

/
“İnsanlar ne derse desin, sözler ve fikirler dünyayı değiştirebilir”…

Als'ye Dikkat

/
 ‘Bir kova buz’ kampanyası tüm dünyada çığ gibi büyüyor.…

Teşhir ve Taciz Mevzusu…

/
Yasemin Allen, Bebek’te Arap bir adamın tacizine uğramış. Bir…

Lady Gaga.. Wow..

/
Uzun zaman sonra ilk kez bir konser bana “İyi ki gelmişim” dedirtti. O…

Haberin Mutlu Edeni…

/
Türkiye’de neler olup bitiyor bilmek için internet bağlantısı…

Depresyondayken Derdin Hafifi Yok.

/
Bir çok kişinin hayatları hakkında şikayetine maruz kalıyoruz.…

Off ki Ne Off…

/
Kırk beş gün önce kapatılan, on beş gün önce yeniden…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir